Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Proč bych si vytvořila pohled, …

…kdybych ho už neměla vytvořený?

Pohled v digifoliu je něco jako výkladní skříň. Vystavíte to, co považujete za vhodné ukázat právě a jedině zvolené skupině lidí. Jaké to má výhody?

Přestavme si manažera obchodního domu. Má na starosti dvě zcela rozdílné budovy. Jedna stojí v centru velkého města, kolem výkladních skříní chodí samí obchodníci, bankovní úředníci nebo sekretářky. Druhá budova je v poklidném menším městě, kde se pohybují především lidé středního věku nebo malé děti. Jak nám manažer nechá vyzdobit výkladní skříně?

Stejně mohu já vytvářet pohledy, které jsou zacílené na určitou skupinu. Asi bude jinak vypadat pohled, který mne bude prezentovat po pracovní stránce, a jinak ten, který zpřístupním svým přátelům. To vše mi digifolio s minimální námahou umožňuje.

Chcete nějaké ukázky? Tak tady jsou:

A co když je nás víc, kteří máme stejný zájem? Nebylo by pro nás jednodušší najít vše na jednom místě? I pro takovou situaci tu má digifolio řešení – skupiny. Ale to až příště…


    nikdo zatím nehodnotil

5 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Já mám pořád s tím digifoliem nějaký blok...a to jsem si po konferenci v Brně říkala, jak s ním začnu kamarádit :-(...Ale už se do toho fakt pustím..jen co si vyšetřím trochu času :-)

 2. avatar

  Lenko,
  děkuji za reakci.
  Opravdu není se čeho obávat, zvládneš vše lehce. A kdyby bylo potřeba, víš, na koho se obrátit :-).

 3. avatar

  Já také pořád okolo digifolia tak lehce našlapuji, jiným pod pokličku koukám, ale ještě sama jsem do toho "nešlápla". Stále si říkám, že můj digifoliový čas přijde :)

 4. avatar

  Jaruško,
  mám takové tušení, že Tvůj čas právě nastává... ;-) Jsem připravena Ti všemožně pomoci. Třeba Tvé tvořivé pokusohraní by jistě uneslo nějakou tu prezentaci (možná i několik)...

 5. avatar

  Pavlíno, díky. Určitě Tvé pomoci ráda využiji.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.