Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Ani na chvilku stránku nespustit z očí…

… samozřejmě není v lidských silách. Když však najdeme pohled (stránku v modulu Digifolio), který bychom měli opravdu rádi stále pod kontrolou, jako registrovaní uživatelé můžeme využít nástroje Sledovat pohled.

Odkaz Sledovat pohled najdeme téměř v patičce stránky (spolu s možností vložit komentář nebo pohled vytisknout). Kliknutím na odkaz oznámíme systému, že chceme být informováni při jakékoli změně pohledu emailem (netýká se komentářů). 

K čemu je Sledování pohledu dobré?

  • Pohled obsahuje zajímavé informace a slibuje, že bude ještě doplněn. Potřebuji tedy vědět ihned, jakmile bude doplněn.
  • Pohled nabízí sbírku zajímavých odkazů a textů, které se týkají mého oboru (nebo mne prostě jen zajímají). Určitě bude pro mne obohacující, když se dozvím, že autor přidal něco nového.
  • Pohled obsahuje pole Blog. Autor chce asi průběžně informovat své čtenáře o novinkách touto jednoduchou cestou – psaním blogu v modulu Digifolio. Mne, čtenáře, jistě zajímá, co nového opět přidal.
  • … ? (uvítám Vaše doplnění v komentářích)

Jak se liší Sledování pohledu od vkládání do Kolekce?

Sledování je „interaktivní“ – dostanete na email informaci ve chvíli, kdy dojde k nějaké změně stránky pohledu. Kolekce oproti tomu umožňují uložit si zajímavý pohled, utřídit jej podle svých kategorií a lépe jej pak najít, pokud jej později potřebuji zobrazit.

PS: Mohu možná dopředu malinko naznačit, že pro Vás chystáme soutěž, ve které budou mít právě kolekce hlavní roli.  Ale zatím nikomu ani muk! ;-)


    hodnotil 1 uživatel

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.