Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Archiv kategorie „titulní strana modulu Digifolio“

Digifolio má svůj archiv

Voláme hurá aneb Ať žije archiv. Uživatelé modulu Digifolio se opět dočkali další vychytávky. Tentokrát jde o archiv, který zobrazuje příspěvky tak, jak jsou vkládány nebo aktualizovány. Odkaz na něj najdeme v přehledu kategorií na titulní straně.

Celý příspěvek »


Klik aneb Takhle je to jednodušší

První počítačová myš byla vynalezena v roce 1963, veřejnost ji poprvé spatřila roku 1968 (zdroj Wikipedie). Od té doby nám tento kus hardwaru významně ulehčuje počítačový život a jsou i lidé, kteří by se bez ní už neobešli. A pak že nemáme každý nějakého domácího mazlíčka!

Celý příspěvek »


Digi v novém!

Přiznejme si to na rovinu – s Maharou jsme to vychytali! Je to skvělý software na tvorbu portfolia, má spoustu báječných možností a přes zdánlivou složitost se do něj dá rychle vpravit. Přinesl nám ji David Mudrák a postaral se o její rozběhnutí – taky to vychytal! Co jsme nevychytali, byla titulka. Měli jsme několik nápadů, ale nedařilo se nám je graficky vstřícně realizovat, navíc David měl povinnosti jinde… jenomže pak jsme to zase vychytali! Sehnali jsme Ondřeje Klejcha. Nejenže s tím umí, ale má i velmi praktické postřehy a čerstvý pohled zvenčí. A nová titulka je na světě. Pojďme se podívat, jak ji vychytal! Celý příspěvek »


Nová podzimní kolekce v modulu Digifolio

Tak je to tady. Měsíc září v modulu Digifolio přináší novou kolekci s módními trendy a téměř celkovou proměnou v přímém přenosu. Není to apríl, i když zářijové střídání počasí si s aprílem letos nezadá.

 

Představení nové kolekce v modulu digifolio.rvp.cz  na mole Metodického portálu můžete zhlédnout již ve středu 22. 9. 2010. Celý příspěvek »